Hakkımızda

Hakkımızda

 

Ykm Kitap, Türkiye’deki sınavlara yönelik çıkarılan hazırlık kitaplarına ulaşımı kolay ve hızlı hale getirmek amacıyla kuruldu. 10 yıllık yayınevi tecrübesine sahip deneyimli bir ekip tarafından faaliyetlerini sürdüren ykm Kitap, Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi online kitabevi olma özelliğini taşıyor. Başta KPSS olmak üzere; ÖABT, DGS, ALES, YDS, AÖF, YKS, TYT, LGS ve daha birçok sınav için çeşitli yayınevleri tarafından çıkarılan hazırlık kitaplarını sizlere ulaştırıyor.

 

Güncelliğini Koruyan Hazırlık Kitapları

 

Her yıl yenilenen müfredatlara göre çıkarılan hazırlık kitaplarıyla başarılı sınav sonuçları hayal olmaktan çıkıyor. ykm Kitap, hazırlık kitapları denilince akla gelen uzmanlaşmış yayınevlerine öncelik veriyor. Sınav müfredatıyla uyumlu ve yenilenen müfredata göre hazırlanan sınav kitaplarını en uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajıyla sunuyor.

 

Uygun Fiyat ve Hızlı Gönderim

 

ykm Kitap, online alışveriş deneyimini yükseltecek kalite standartlarına sahip olarak hizmet veriyor. Bu kapsamda, en iyi ve başarılı yayınevlerinin hazırlık kitaplarını en uygun fiyata sunuyor. Kampanya ve indirimlerle bütçeniz için çok daha uygun hazırlık kitaplarına erişiminizi sağlıyor. ykmkitap.com internet sitesinden verilen siparişler "hızlı gönderim” prensibiyle kargoya verilerek adresinize ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.

 

Misyon İlkeleri

 

-Müşteri memnuniyetini sağlamak.

-Yenilikçi yaklaşımlarla "ykm Kitap Online Satış Sitesi”ni kullanıcı deneyimi açısından daha kaliteli bir hale getirmek.

 

Vizyon İlkeleri

 

-Türkiye’nin en başarılı online kitap merkezi haline gelmek.

-Yayınevlerinin çeşitliliğini sağlarken kaliteden ödün vermemek.

-Sınav kitaplarının satış ve dağıtımında lider olmak.